O mnie > Witaj!

Witaj!

zdjęcie

Nazywam się Katarzyna Majgier i od pewnego czasu mogę o sobie mówić, że jestem pisarką. Piszę odkąd się nauczyłam tej bardzo przydatnej sztuki (czyli baaardzo długo), a od pewnego czasu moje książki są wydawane i można je znaleźć w księgarniach. Cieszy mnie to, bo lubię znajdować swoje książki w księgarniach :)

Pierwszą moją wydaną książką miała być "Amelka", napisana w 2003 roku, ale tak się złożyło, że wyprzedziła ją kolejna książka, napisana dwa lata później. W roku 2006 kilka tygodni przed "Amelką" ukazała się "Trzynastka na karku", która spotkała się z tak ciepłym przyjęciem czytelniczek, że postanowiłam napisać kolejne części przygód bohaterów: "Marzycielki" (2007), "Po co mi chłopak?" (2008) oraz "Miłość ci wszystko wyPaczy" (2009) i "Gdybym była czekoladą" (2010). Kolejne książki to wydana w 2008 roku powieść o nastolatkach zakładających zespół muzyczny "Przebój na pięć" i przeznaczona dla młodszych czytelników "Misiek, co ty opowiadasz?!" (2010). Najnowsza książka "Świat według Vanessy" ukazała się w maju 2012.

Pisanie książek nie jest moim jedynym zajęciem, poza nim prowadzę serwisy internetowe, jestem autorką scenariuszy gier komputerowych i artykułów prasowych oraz robię wiele innych rzeczy. W związku z tym nie zdążam napisać wszystkiego, co przychodzi mi do głowy, a nie brakuje mi inspiracji - zwłaszcza nastoletni i dorośli internauci nieustannie mi ich dostarczają.

Planując tę stronę długo zastanawiałam się, co powinno się na niej znaleźć. Kiedyś chętnie zwierzałam się z różnych swoich myśli i przygód na internetowych stronach, potem zaczęłam tego unikać. Jednak przeglądając strony domowe i blogi, w ramach moich zawodowych obowiązków, odkryłam, że im bardziej strona jest osobista, tym jest ciekawsza, wciąga we własny, niepowtarzalny świat autora. Dlatego postanowiłam się przełamać i pokazywać tu nie tylko suche informacje o moich książkach i wydarzeniach literackich, ale także swoje hobby i pasje, przygody i przyjaciół. Postanowiłam nawet pisać blog... Tak, tak... mój własny, osobisty blogasek... ;)

Copyright by Katarzyna Majgier 2006 - 2012